ראשי > אודות > סניפים > נייל סטודיו פתח תקוה

נייל סטודיו פתח תקוה

אודותינו

נייל סטודיו פתח תקווה, נחשב לאחד הסניפים המובילים ברשת. אחוזים גבוהים במיוחד מבין בוגרות הקורסים השונים בסניף, התפתחו מבחינה עסקית ובנו לעצמן עסק ומוניטין מקצועיים.

לאורך השנים, נייל סטודיו פתח תקווה העניק לתלמידותיו בסיס מקצועי איתן עליו הן יכולות לבנות לעצמן את העסק שלהן.

בסניף נייל סטודיו פתח תקווה מגוון רחב של קורסים מקצועיים והשתלמויות בתחומי הטיפוח והיופי. צוות הסניף מקפיד להציע את הקורסים העדכניים ביותר, המכשירים את הבוגרות להציע ללקוחותיהן את הטיפולים החדשים והעדכניים ביותר, בטכניקות המתקדמות בעולם, הן בתחום בניית הציפורניים והן בתחומי טיפוח נוספים. זמנית, סניף פתח תקוה הפסיק את פעילותו, אנו מקווים כי הסניף ייפתח מחדש בקרוב.

פעילות בסניף פתח תקווה 

בתוכנית הלימודים קיימים גם ימי עיון וסדנאות לבוגרות ולטכנאיות ותיקות על מנת שיוכלו להישאר מעודכנות בכל החידושים המגיעים אלינו מהעולם ולשמור על רמת מקצועיות גבוהה.

ימי עיון מיוחדים מתקיימים בסניף לשיפור יכולות הניהול העסקי של בוגרות בית הספר. סדנאות שיווק וניהול עסקי המעניקות לבוגרות את הכלים הדרושים לפתיחת עסק עצמאי, ניהול וקידום הקריירה שלהן בעולם היופי.

ההצלחה שלך בתחום מתחילה בסניף פתח תקווה של נייל סטודיו!

הקורסים הקרובים

הצוות שלנו

ליאור משיח

מנהל החנות המקצועית

ליאור, יליד 1975, מתגורר בכפר סבא, עובד ברשת נייל סטודיו משנת 1996.
עם הצטרפותך כתלמידה מן המניין בבית הספר, תוכלי לרכוש ציוד חומרים וריהוט מקצועי בחנות המקצועית שלנו, שם תפגשי את ליאור אשר יסביר וימליץ לך על מוצרים שתואמים את צרכייך. ליאור יסביר לך על ההבדלים בין המוצרים , יעדכן אותך במבצעי החודש, ויחשוף אותך למוצרים חדשים שרק עכשיו נחתו בישראל.

חדשות ומאמרים

EzFlow
שינוי גודל גופנים
ניגודיות