ראשי > עולם המקצועיות > חדשות ומאמרים > חדשות ועדכונים > ברשת נרתמים להעלאת המודעות לסרטן השד

ברשת נרתמים להעלאת המודעות לסרטן השד

לרגל חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד אשר מצוין בישראל ובעולם בחודש אוקטובר, נרתמנו למען האגודה למלחמה בסרטן:

כ- 30% מסך מכירות הלקים הוורודים בחודש המודעות ייתרמו לאגודה. בנוסף לתרומתה, יופץ ברשתות קמפיין שיאתגר את מיטב מובילות דעת הקהל לשתף את הנושא ולמרוח לרק ורוד עם נייל ארט ייחודי. כל זאת כדי להעלות את המודעות למחלה ולקריאה ליציאה להיבדק.

לכל אחד ממותגי הלקים ברשת יש קולקציות נרחבות בכל עונה ועונה ומכאן שמבחר הוורודים הוא עצום (מעל 50 גווני ורוד) כאשר כל גוון וורוד על כל מנעדיו ובכל מרקם שהוא (גליטרי, שימרי, מאט ועוד) – יהווה כחלק מהתרומה הנדיבה לאגודה למלחמה בסרטן בישראל. המותגים אשר משתתפים בתרומה בעת רכישתם: Gelish, OPI , MT, IBD ועוד..

מגוון רחב של ורודים

האגודה למלחמה בסרטן בישראל הכריזה על קידום חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן השד, במהלך כל אוקטובר. כיום חיות בישראל 23,969 נשים שאובחנו כחולות בסרטן השד שהחלימו או שעדיין מתמודדות עם המחלה. כיום ישראל היא בין המדינות המובילות בשיעורי ריפוי ממחלת סרטן השד, בין היתר, בשל המודעות הגבוהה של השנים האחרונות כמו גם שיפור הטיפולים.

כרשת מובילה בתחום הלקים והמניקור המקצועי וגם יבואנית רשמית בישראל של מותגי על מהמובילים בעולם, אנו מקפידים על פעילות חברתית  מדי שנה למען העלאת מודעות ותרומה לאחת מעשרות העמותות בישראל, החל מעמותת מלאכיות הדממה, עמותת אתגרים והשנה גם האגודה למלחמה בסרטן.

מוצרי OPI
EzFlow