האקדמיה של הקיץ

"יש לכן רעיונות לחופש הגדול"? מתחילות השאלות הדואגות בקרב נשים צעירות, אמהות למתבגרות וכו'. "למישהי יש רעיון לתעסוקה עבור בתי בת ה- 16"? דואגות האמהות ומעבירות ביניהן מסרים ומידע על כל פעילות אפשרית. חופשת הקיץ ארוכה ובנות הנוער משוועות לתעסוקה עם שכר.

בדיוק בגלל זה מצאנו לנערות פתרון מושלם שיעניק לנערות חוויה בלתי נשכחת עם אפשרות לתעסוקה:Nail Studio Summer School עם הקורס הייחודי NailStudio GEL Express לנערות בגילאי 14-17.

החלומות הגדולים שלכן הולכים להתגשם הקיץ הזה: תעסוקה מושלמת לבנות עם קורס ג'לים מרוכז ומקצועי על ידי טובות המורות של בית הספר 'נייל סטודיו', שיעניקו לבנות את הכלים הנכונים לעבודה איכותית, טיפים וייעוץ בתחום לאורך תקופת הלימוד. "למעשה תוך חודש ימים הבנות מסיימות קורס ויכולות להתחיל לעבוד ואף להרוויח כסף", מסכמים בסיפוק בהנהלה. "המטרה שלנו לפני הכל היא לתת דרור ליצירתיות, לנתב אותה למקומות הנכונים והטובים. מספיק להסתכל על הדור של היום ולראות את החיפוש אחר משמעות ותעסוקה בטכנולוגיה מתקדמת. ברגע שבנות יוצאות לחודשיים שלמים של חופש – הן חייבות לחפש תעסוקה ובצדק. אם יש לנו את האפשרות להיות חלק מהקידום שלהן, נעשה זאת ללא ספק".

אם יש לכם נערה צבעונית, סוערת ושמחה, שאוהבת את מקצועות היופי והטיפוח, אל תהססו. הקיץ הזה היא תהיה מלאת תעסוקה ואף תוכל להתחיל להרוויח כסף מהר מאוד.
ברור ניתן לבצע מול הסניף הקרוב לביתך>> רשימת הסניפים

EzFlow
שינוי גודל גופנים
ניגודיות