כרשת המובילה בארץ להכשרה מקצועית בתחומי הטיפוח והיופי בפריסה ארצית כבר 30 שנה, וכרשת העוסקת בייבוא וייצור מתמיד של מוצרים מותאמים לקהל המקצועי, חשוב לנו תמיד לחדש ולשדרג. קבלו את מגוון המוצרים והחידושים האחרונים שנכנסו לאחרונה לחנויות הרשת:

תנור סטרליזטור
עיקור הוא תהליך להשמדת כל צורות המיקרואורגניזמים: נגיפים, חיידקים, פטריות ונבגים ומתבצע בחום גבוה של מינימום 180 מעלות חום. התנור החדש שלנו יעשה את העבודה!
ניתן להכניס לעיקור רק כלים ממתכת כגון: דוחפי עור, צבתיות, ראשי שיוף ממתכת וכו'…ורק כשהכלים יבשים לחלוטין! אחרת חייהם מתקצרים משמעותית.

את הכלים מכניסים לשקיות לתנור סטרליזטור לפני כניסתם לתנור. נהוג לפתוח את השקית בפני הלקוחה (כך היא רואה שהמניקוריסטית עובדת עם הכלים שעוקרו עבורה).

☆☆☆

מכונת השיוף של נייל סטודיו
בחירת מכונת שיוף היא שלב קריטי בכל מה שקשור לעבודה שלנו כמקצועיות בתחום המניקור.
זהו שלב ללא פשרות ואמחיש זאת בסיפור אישי:
בעבר הרחוק קניתי מכונת שיוף עוד כשלמדתי את תחום הציפורניים. רכשתי את המכונה במקום מסודר עם אחריות, תו תקן ושירות תיקונים. עבדתי עם המכונה מעל 7 שנים! ההשקעה הייתה שווה.
במקביל רציתי שתהיה לי עוד מכונה למקרה שהראשונה תתקלקל והתלהבתי ממכונה זולה שמצאתי ברשת האינטרנט. לקח למכונה המון זמן להגיע וכשסוף סוף הגיעה, היא לא עבדה. לאחר חודש של שיחות עם הסוכן, הוא הסכים לשלוח לי מכונה חדשה, שהתבררה כמכונה חלשה שבקושי מסתובבות במהירות ראויה.
החלטתי לחקור את נושא מכונות השיוף לעומק והבנתי שיש פרמטרים חשובים שאסור להתפשר עליהם:

  • סיבובים לדקה: 20,000 ומעלה. אישית אני משתמשת במהירות של עד 10,000 אבל חשוב שלמכונה יהיה כח. תו תקן ישראלי.
  • כוח מנוע: 200 v ומעלה. למה זה חשוב? כי כמות מקסימלית של סיבובים זה לא מספיק. כאשר הראש נוגע בציפורן, הוא חייב כח התנגדות, אחרת המכונה תעצור.

אחרי שהבנתי את המכאניקה, הזמנתי שוב מרשת האינטרנט מכונה שענתה על הפרמטרים שהגדרתי. המכונה עבדה חודש ואחריי מספר שימושים התחילה להפיץ ריח שרוף. כאן הבנתי שכל החיסכון של הקניה עלה לי בזמן יקר של עצבים והתעסקות מיותרת ויש עוד פרמטרים שאסור לי להתפשר עליהם:

  • רכישה רק בארץ מול אדם אנושי שיתן לי מענה, שירות מקצועי ותיקונים על פי הצורך.
  • תו תקן ישראלי.
  • אחריות של מינימום שנה.
  • שירות תיקונים לכל החיים (ללא נזק לקוח)
  • קומפקטית
  • מעמד לידית וידית קלה ונוחה לאחיזה
  • שקטה מאוד

לקינוח, בחודש האחרון השקנו ברשת מכונת שיוף מבית נייל סטודיו לתלמידות בתחילת דרכן. רכשתי אחת גם לעצמי וכבר במשך חודש אני עובדת איתה בכיתות לימוד ופשוט נהנית מכל רגע.
המכונה עונה על כל הפרמטרים שהגדרתי שחייבים להיות במכונה ובשירות וכבונוס-מגיעה כרגע עם ראשים 🙂

☆☆☆

VENALISA
מותג חדש אצלנו ברשת המתהדר בקשת רחבה של גוונים. בנוסף לפורמולה הייחודית אשר מעניקה עמידות חסרת תקדים ואטימות כבר מהמריחה הראשונה, יש למותג מנעד רחב של אפקטים מיוחדים: עין החתול D3 ו- D9 , קישוטי ספיידר ג'ל, אפקט הטווס ועוד.
ניתן לרכוש את כל הגוונים במזוודה ייעודית עם פלטת צבעים נוחה כך שהלקוחה תוכל לבחור גוון בזמן הכנת הציפורן.

☆☆☆
וכמובן, קולקציות הקיץ הלוהטות של מותגי העל: OPI ו GELISH המשדרות קיץ במלוא הדרו:

בהצלחה,
טל חנו, מנהלת נייל סטודיו עפולה והעמקים

מוצרי OPI
EzFlow