ראשי > עולם המקצועיות > חדשות ומאמרים > חדשות ועדכונים > מה הקשר בין ארגונומיה במכון היופי לבריאות שלך כמטפלת?

מה הקשר בין ארגונומיה במכון היופי לבריאות שלך כמטפלת?

מה נשים באמת רוצות? מה הן מחפשות כשהן מגיעות למכוני היופי על מנת לקבל את טיפול הביוטי השבועי? כיף ונוחות? אולי שעה של שקט?

גילינו שנשים המגיעות לטיפול מצפות לאווירה נוחה, אסתטית ונעימה: צבעים מרגיעים, ניחוח נעים ונוחת מירבית. מסתבר שלריהוט יש השפעה גבוהה על נראות מכון היופי שלך על חוויית הביקור של הלקוחה שלך. אם חווית הביקור חיובית, היא תמשיך להגיע ואף תמליץ לחברותיה לבוא. לכן, השיקול היכן לרכוש ריהוט כגון: שולחן מניקור, כיסא מיטת טיפולים, רגליות ושרפרפים לפדיקור הוא שיקול משמעותי!

כרשת שמלווה את את השוק המקצועי בתחום טיפוח ויופי מעל 30 שנים, נייל סטודיו היא נציגת המותגים המובילים בשוק זה: OPI, GELISH, FOOTLOGIX , ARDELL, IBD ועוד. כל המוצרים ברשת עוברים בדיקות קפדניות כך שיעמדו בסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים. בדיוק בשל כך, בחרנו עבורך ליין ריהוט איכותי ונח כך שגם את וגם לקוחותייך יוכלו להנות ולשמור על בריאותכן.

בראיין לדן מנכ"ל הרשת: "הריהוט המשווק על-ידי נייל סטודיו נבחר בקפידה באמצעות מומחים בתחום זה. ניתן דגש על נוחות המטפלות והמטופלות ועל בריאותן באמצעות מוצרים מותאמים מבחינה ארגונומית*. מקצועיות יושבות שעות מרובות ויש צורך לעבוד בתנאים נוחים ששומרים על הבריאות. אלו קריטריונים שעמדו לנגד עינינו ולא הסכמנו להתפשר עליהם. בחרנו את הדגמים היפים, הנוחים, המתקדמים והאיכותיים ביותר במחירים ללא תחרות".

אם את עומדת בפני פתיחת מכון חדש או שדרוג של המכון הקיים, הנה כמה כללים פשוטים לבחירת הריהוט הנכון עבורך:
1. רצוי לקנות ריהוט ממקום אמין בעל וותק וידע בתחום.
2. שאלי על אחריות: מה היא כוללת ומי מטפל במקרה הצורך.
3. בדקי את טיב החומרים מהם מורכב הריהוט.
4. מה מדיניות השירות – תוך כמה זמן מגיעים להעניק שירות?
5. תני מחשבה על מראה ואסטטיות הריהוט והתאמתו לקליניקה/מכון היופי שלך.

* ארגונומיה – הנדסת אנוש; ענף בטכנולוגיה העוסק בהתאמה בין מתקנים ומכשירים ובין גופו ונפשו של האדם וצרכיו כדי ליצור תנאי עבודה מיטביים להגברת היעילות.

מוצרי OPI
EzFlow