ראשי > עולם המקצועיות > חדשות ומאמרים > ארכיון > Sheer tints – המייבש שמסעיר את העולם

Sheer tints – המייבש שמסעיר את העולם

Sheer Tints הוא שמו של הלהיט החדש של מותג הלקים האמריקאי המוביל OPI. מדובר בליין מייבשי לק צבעוניים שמגיעים ב-4 גוונים קייציים משגעים. ככה פותחים את הקיץ בסטייל

אז מה מיוחד כל כך בסדרת מייבשי הלק החדשים של OPI? או. את הסדרה הזו את יכולה למרוח גם על ציפורניים נקיות מצבע וליהנות מכמה גוונים שכל אחד מציע ובנוסף תוכלי למרוח על כל לק צבעוני שתבחרי ולשנות את מרקמו בזכות הגוונים שמציעה הסדרה!

הכיף בקולקציה החדשה היא הצבעים הסופר – מגניבים לקיץ, שהמרקם שלהם הוא בכלל לא דליל כמו מייבשי הלק שאנחנו מכירות אלא דמוי ג'ל עסיסי וסמיך, כדי להעניק שכבת הגנה וצבעונית לצבע הלק שתבחרי למרוח תחתיו. גאון הדור מי שחשב לעשות כזו סדרה, כי את מוזמנת להתחיל את השבוע שלך בציפורניים בצבע ניוד במרקם מאט, ולקראת אמצע השבוע רק להוסיף עליו מייבש לק של sheer tints והלק ניוד מאט שלך הופך לוורוד שקוף ומבריק, או איזה שילובי צבע שלא תבחרי.
ההמלצה שמצטרפת לסדרת המייבשים הצבעוניים, מספרת לנו שאנחנו יכולות לבחור את הגוון שנרצה לפי מספר המריחות על הציפורן. מריחה אחת מעניקה לך מייבש לק שקוף עם גוון מאוד מאוד עדין שכמעט ואינו משפיע על גוון הציפורן. בשכבה השנייה כבר תראי שינוי ושימת דגש של גוון על הציפורניים אך במריחה שלישית ממש תוכלי לשנות את גוון הלק או הציפורן שהותרת מתחת למייבש הלק הקסום.

 

Sheer tints - המייבש שמסעיר את העולם

כהרגלה של חברת opi, קשה לפספס את השם הפרטי והאופי שהוכנס לכל בקבוק קטן, אז הנה שמות ארבעת הבקבוקים שבסדרה:
NTS01 I'm never amberrassed – כמו השמש, מאיימת לשרוף אך נותנת תחושה נעימה על עור הפנים, כך גם הגוון הצהוב שמסתמן להיות צהוב כהה, אך כמו בכל הסדרה, את שולטת בגוון שלו וגם במריחתו השלישית הצהוב כנוע ולא מתפרץ.
NTS02 Be magentale with me – גוון של וורוד עדין מאוד, ילדותי ותמים.
NTS03 Don’t violet me down – הגוון הסגול. בתוך הבקבוק הוא כהה
NTS04 I can teal you like me – הגוון הכחול שקוף. מזכיר אוקיינוס של ממש, כחול עדין, אטום או שקוף כשתבחרי.

על הציפורן את תבחרי את הגוון שלו לפי כמות הפעמים שתבחרי לחזק אותו, הוא מתחיל בסגול שקוף וממשיך עד סגול לילך אביבי ורך. גם במריחה השלישית שלו הוא מעניק תמימות ורוך של ילדות.

 

 

 

מוצרי OPI
EzFlow